Alone Çanta Kimdir

ALONE ÇANTA HİKAYESİ

 

Moda ve Kalite Bir Arada

1979 yılında Saltıkoğlu Saraciye olarak başlayan yolculuğumuz, 2000 yılından itibaren ALONE markası ile devam etmektedir. Üretim teknolojisi, kalite anlayışı ve üretim çeşitliliği ile sürekli büyüyen ALONE TÜRKİYE, bugün 20'nin üzerinde ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir.

Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutan ALONE, 2005 yılında tüm ürünlerine 1 yıl garanti vermenin yanı sıra, online satış sitesi olan www.alonebag.com.tr üzerinden de sizlere ulaşmaktadır. Trendlere uygun, kaliteli ve farklı beğenilere hitap eden ürün yelpazesi, her geçen gün daha da gelişmektedir.

Alone çantalar, sizin için tasarlandı, sizin için üretildi ve sizin için her gün yenilendi. Güncel moda ürünlerini takip ederek, geniş fiyat aralıklarıyla hizmet veren Alone, Türkiye'nin en büyük online çanta ve aksesuar mağazası olma yolunda ilerlemektedir.

Siz de kaliteli ve trendi çantalar arıyorsanız, Alone çanta sizin için doğru seçimdir. Ürün yelpazesini incelemek ve satın almak için www.alonebag.com.tr' i ziyaret edin!

 Bizimle sohbet edin
×