Alone Çanta Hikayesi

Alone Çanta Hikayesi

Alone Çanta Hikayesi ,1979 yılında Saltıkoğlu Saraciye olarak başlayan yolculuğumuz, 2000 yılından itibaren ALONE markası ile devam etmektedir. Üretim teknolojisi, kalite anlayışı ve üretim çeşitliliği ile sürekli büyüyen ALONE, bugün 20'nin üzerinde ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutan ALONE, 2005 yılında tüm ürünlerine 1 yıl garanti vermenin yanı sıra, online satış sitesi olan alonebag.com.tr üzerinden de sizlere ulaşmaktadır. Trendlere uygun, kaliteli ve farklı beğenilere hitap eden ürün yelpazesi, her geçen gün daha da gelişmektedir.

Tasarım ve Üretim

Alone çantalar, sizin için tasarlandı, sizin için üretildi ve sizin için her gün yenilendi. Güncel moda ürünlerini takip ederek, geniş fiyat aralıklarıyla hizmet veren Alone, Türkiye'nin en büyük online çanta ve aksesuar mağazası olma yolunda ilerlemektedir.

Doğru Seçim

Siz de kaliteli ve trendi çantalar arıyorsanız, Alone çanta sizin için doğru seçimdir. Ürün yelpazesini incelemek ve satın almak için alonebag.com.tr'yi ziyaret edin!


Moda ve kaliteyi bir araya getiren Alone çanta, sizlere her zaman en iyisini sunmak için çalışıyor.

Bizimle sohbet edin
×